Foremka lodowa - KOŚCI

Indeks:

17,90 zł
15,04 zł Zniżka 16%
Brutto
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka i tania wysyłka od 10,90! Szybka i tania wysyłka od 10,90!
  • Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień! Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień!

Nie lubisz kiedy pite na imprezach drinki lub zimne napoje są nudne i bez wyrazu? Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Foremki na lód kości ożywią każdego, nawet najprostszego drinka. Sprawią, że serwowane przez Ciebie napoje, nawet jeśli nie będą zawierały alkoholu, wywołają uśmiech i zadowolenie na twarzach gości, dzięki czemu wprowadzą doskonały nastrój i atmosferę.


Foremka lodowa kości sprawdzi się nie tylko na imprezach, ale także każdego dnia, w domu czy pracy. Kostki lodu w kształcie kości idealnie uzupełnia szklankę z wodą czy sokiem. Gadżet ma wymiary 20,5cm x 11,5cm i jest wykonany z silikonu przystosowanego do kontaktu z żywnością. Jedna foremka pozwoli uzyskać 8 kostek lodu.

Specyficzne kody

Grade 
Janka 2015-12-11

Świetna jest

Foremka naprawdę rewelacyjna. Spore kostki wychodzą i łatwo się je wyjmuje co nie jest normą. Dobrze wykonany odlew. Polecam

Grade 
Lalala 2015-12-03

Fajne :)

Bardzo fajna foremka :)

Grade 
Marta Lepolis 2015-12-03

Polecam

Bardzo fajnie wyciąga się z tych foremek lód. Same wyskakują dosłownie :) Dobrze zabezpieczona przesyłka jak na wojnę :)

Grade 
S.L. 2015-09-30

Opinia

Moja opinia może być tylko jedna... mega pomysł na kostki lodu :) Każdy kto dostał kostki i czaszki do szklanki był ubawiony po pachy :)

Write your review !