Foremka lodowa - KOŚCI

Zamów teraz, a paczkę wyślemy za
Nie czekaj, zamów teraz!

Nowy produkt

Pewny sklep i szybka dostawa prezentów

17,90 zł (z VAT)

Nie lubisz kiedy pite na imprezach drinki lub zimne napoje są nudne i bez wyrazu? Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie. Foremki na lód kości ożywią każdego, nawet najprostszego drinka. Sprawią, że serwowane przez Ciebie napoje, nawet jeśli nie będą zawierały alkoholu, wywołają uśmiech i zadowolenie na twarzach gości, dzięki czemu wprowadzą doskonały nastrój i atmosferę.


Foremka lodowa kości sprawdzi się nie tylko na imprezach, ale także każdego dnia, w domu czy pracy. Kostki lodu w kształcie kości idealnie uzupełnia szklankę z wodą czy sokiem. Gadżet ma wymiary 20,5cm x 11,5cm i jest wykonany z silikonu przystosowanego do kontaktu z żywnością. Jedna foremka pozwoli uzyskać 8 kostek lodu.

Stopień 
2015-12-11

Świetna jest

Foremka naprawdę rewelacyjna. Spore kostki wychodzą i łatwo się je wyjmuje co nie jest normą. Dobrze wykonany odlew. Polecam

  Stopień 
  2015-12-03

  Fajne :)

  Bardzo fajna foremka :)

   Stopień 
   2015-12-03

   Polecam

   Bardzo fajnie wyciąga się z tych foremek lód. Same wyskakują dosłownie :) Dobrze zabezpieczona przesyłka jak na wojnę :)

    Stopień 
    2015-09-30

    Opinia

    Moja opinia może być tylko jedna... mega pomysł na kostki lodu :) Każdy kto dostał kostki i czaszki do szklanki był ubawiony po pachy :)

     Napisz swoją opinię!

     Napisz recenzję

     Foremka lodowa - KOŚCI

     Foremka lodowa - KOŚCI

     Produkty Powiązane

     Top