Uczuciowy kubek SERCE

Indeks:

32,90 zł
Brutto
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka i tania wysyłka od 10,90! Szybka i tania wysyłka od 10,90!
  • Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień! Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień!

Czasem brakuje Ci odwagi lub słów, aby powiedzieć drugiej osobie, że ją kochasz. Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie. Jest to uczuciowy kubek serce. Dzięki niemu wyrazisz swoje uczucie bez słów. Jest to sposób nie tylko łatwiejszy, ale także bardziej oryginalny i zaskakujący.

Cała magia kubka polega na tym, ze jak jest zimny ma kolor czarny i widnieje na nim napis „czy Ty wiesz że”. Kiedy tylko zalejemy go wrzątkiem uczuciowy kubek serce zmienia kolor na biały i ukazuje się napis „gorąco kocham cię”. Czy znacie jakiś bardziej zaskakujący sposób, na przekazanie tej ważnej informacji? Idealny prezent dla wszystkich zakochanych, na przykład na Walentynki. Nie myć w zmywarce!

Specyficzne kody

Grade 
Finia 2016-07-14

Zmienia kolory

Zmienia swój kolor zgodnie z opisem. Wystarczy czymś gorącym zalać i gotowe. Bardzo szybka i bezproblemowa realizacja mojego zamówienia oby tak dalej!

Grade 
Irena Ludwicka 2016-02-24

kubeczek magiczny

Po zalaniu wodą ciepłą albo np. herbatą zmienia fajnie kolor. Ja myję w zmywarce (dopiero 3 razy) i nic się nie dzieje. Kubek dojechał do mnie w 2 dni po złożeniu zamówienia więc bardzo szybka wysyłka

Grade 
Justryna 2016-01-28

Kubeczek miłosny

Działa zgodnie z opisem i wygląda tak jak na zdjęciu. Jest starannie zrobiony i chyba posłuży dobrych kilka lat, chociaż nie wiem jak ta farba czy nie schodzi po jakimś czasie? Na tą chwilę jednak oceniam bardzo dobrze :)

Write your review !