Zakochana rękawica z okienkiem na smartfona

Zamów teraz, a paczkę wyślemy za
Nie czekaj, zamów teraz!

Nowy produkt

Pewny sklep i szybka dostawa prezentów

30,32 zł (z VAT)

-24%

39,90 zł (z VAT)

Gadżet dla wszystkich miłośników SMSowania lub zabawy telefonem, którzy obawiają się siarczystych mrozów lub deszczu. Nie można ryzykować, że nasz smartfon ucierpi podczas korzystania z niego w skrajnych warunkach. Nie można też ryzykować odmrożenia :)

Dlatego warto zainwestować w zakochaną rękawicę z okienkiem. Dzięki takiej rękawicy przyjemnie i bez stresu skorzystasz ze smartfona w dowolnym miejscu o dowolnym czasie.

Co warte podkreślenia jest to zakochana rękawica, co sugeruje, że możesz ją wręczyć ukochanej osobie - jako wyraz troski o jej zdrowie i wyznanie miłości.

Rękawica w środku wyścielona jest przyjemnym polarem. Dodatkowo gadżet wyposażony w sznureczek, do przewieszenia przez szyję. • na zewnątrz z dobrej jakości ortalionu - chroni przed wilgocią,
 • w środku przyjemny polarek,
 • wymiar: 36 x 25 cm
Stopień 
2016-03-08

Fajna, duża

Duża, ciepła rękawica. Nie chodziłam w niej dużo, ale jest spoko gdzieś do autbusu czy innych miejsc tego typu. Jest po jednym praniu i jak na razie nic się jej nie dzieje :)

  Stopień 
  2016-01-28

  Fajna rękawica

  Śniegu już u nas nie ma ale jak był to korzystałam :) Musze powiedzieć, że nobel sie nalezy temu kto wymyślił tą rękawicę :)

   Napisz swoją opinię!

   Napisz recenzję

   Zakochana rękawica z okienkiem na smartfona

   Zakochana rękawica z okienkiem na smartfona

   Produkty Powiązane

   Top