Zakochana rękawica z okienkiem na smartfona

Indeks:

39,90 zł
33,52 zł Zniżka 16%
Brutto
  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka i tania wysyłka od 10,90! Szybka i tania wysyłka od 10,90!
  • Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień! Zamów do godziny 12, a wyślemy w ten sam dzień!

Gadżet dla wszystkich miłośników SMSowania lub zabawy telefonem, którzy obawiają się siarczystych mrozów lub deszczu. Nie można ryzykować, że nasz smartfon ucierpi podczas korzystania z niego w skrajnych warunkach. Nie można też ryzykować odmrożenia :)

Dlatego warto zainwestować w zakochaną rękawicę z okienkiem. Dzięki takiej rękawicy przyjemnie i bez stresu skorzystasz ze smartfona w dowolnym miejscu o dowolnym czasie.

Co warte podkreślenia jest to zakochana rękawica, co sugeruje, że możesz ją wręczyć ukochanej osobie - jako wyraz troski o jej zdrowie i wyznanie miłości.

Rękawica w środku wyścielona jest przyjemnym polarem. Dodatkowo gadżet wyposażony w sznureczek, do przewieszenia przez szyję.  • na zewnątrz z dobrej jakości ortalionu - chroni przed wilgocią,
  • w środku przyjemny polarek,
  • wymiar: 36 x 25 cm

Specyficzne kody

Grade 
Paulina 2016-03-08

Fajna, duża

Duża, ciepła rękawica. Nie chodziłam w niej dużo, ale jest spoko gdzieś do autbusu czy innych miejsc tego typu. Jest po jednym praniu i jak na razie nic się jej nie dzieje :)

Grade 
Olunia 2016-01-28

Fajna rękawica

Śniegu już u nas nie ma ale jak był to korzystałam :) Musze powiedzieć, że nobel sie nalezy temu kto wymyślił tą rękawicę :)

Write your review !